Англійська для програмістів

Знання англійської мови для працівників у сфері розробки програмного забезпечення одне із основних навичків. Дуже часто при проходженні співбесіди рівень володіння іноземною мовою може стати вирішальним.

Мова ІТшника – специфічна і значно відрізняється від інших галузей. Саме тому із розвитком ІТ світу  з’явився такий напрям як ІТ-англійська. Тож чим відрізняються заняття із ІТ-англійської від звичайних занять з іноземної мови.

microphone

Лексика

Якщо говорити коротко, то англійська для програмістів відрізняється лексикою. Кожна сфера ІТ має свій набір сленгових слів і термінів, які необхідно не тільки пам’ятати, але й розуміти. Існують навіть цілі словники англійської для програмістів. Це стосується як розмовного, так і ділового стилю.

Саме на вивченні ІТшної термінології найбільше акцентує курс «ІТ-англійська» в LOGOS IT ACADEMY. (ссилка на курси)

Граматика і структури

Окрім «робочих» слів кожному програмісту необхідно також знати, як будувати речення та звороти, вміти правильно і логічно викладати свої думки, грамотно заповнювати усю супутню документацію по проекту. Тож велика увага при вивченні ІТ-англійської також приділяється граматиці.

reunion

Співбесіда

Курс ІТ-англійської готує кандидатів до проходження співбесіди. Здавалося б, що тут складного: питання/відповіді? Однак мистецтво job interview  часто дуже складно опанувати.

chat

Розмовна мова

Та попри все програмісти звичайні люди і знання побутової англійської також ніхто не відміняв. Тож під час навчання студенти переглядають відео, спілкуються, виконують завдання та тести.

Вивчай профільну мову з  LOGOS

В ІТ-академії LOGOS  курс ІТ English спеціалізується на підготовці та формуванню профільних навиків. Програма курсу розроблена спеціально до вимог та потреб ІТ-компаній. Навчання проводиться у групах за рівнями: elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate. Кожеш студент спершу проходить тестування на визначення рівня, а вже тоді формуються групи.

Записатися

 


×
Записатися

 

×