Оплата частинами за навчання в Logos IT Academy з ПриватБанк

Увага! Нова можливість нашої Академії для Вашої зручності – оплата частинами!! Logos IT Academy веде активну роботу над покращенням якості обслуговування своїх клієнтів, тому ми намагаємось зробити процес запису на курси максимально простим і доступним для Вас. Ваша мрія володіти англійською тепер ще ближча, з використанням безвідсоткового кредиту на навчання можна записатись на курси вже сьогодні.

Крім того, не забувайте, що вимоги до рівня англійської щороку зростають, тому чим раніше почнете вивчати англійську мову, тим більше у Вас шансів успішно працевлаштуватись.

Оплатою частинами можуть скористатися власники таких карток ПриватБанку: «Універсальна», «Універсальна Gold», елітні картки для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).

Для того, щоб дізнатися суму, яка доступна для Вас для оплати у розстрочку, відправте SMS з текстом chast на номер 10060.

Оформити оплату частинами дійсно легко – Вам не потрібно укладати жодних додаткових договорів чи приносити довідку про доходи. Скориставшись цим сервісом Ви економите свій час і можете вносити платежі не відвідуючи відділення банку.

Ця послуга дає Вам можливість розбити оплату курсу IT English на 6 рівних платежів. Все що вам потрібно, це щоб коли Ви прийшли до нас в офіс Logos IT Academy і уклали договір на навчання у Вас на рахунку була сума, достатня для сплати першого внеску.

Після сплати першої частини в нас в офісі, менеджер надає Вам чек-договір, в якому вказані дата списання регулярного платежу, сума щомісячного платежу і кількість платежів.

Сервіс «оплата частинами» для наших студентів є абсолютно безкоштовний. Жодних інших комісій чи страховок немає.

Ми дбаємо про наших студентів і турбуємося про те, щоб Ви могли відвідувати заняття вже сьогодні, а здійснювати оплату за навчання поступово.

Записатися

 


×
Записатися

 

×