Який твій рівень англійської мови?

Від початківця до професіонала – ІТ-академія LOGOS допомагає освоїти не лише нову професію, але й підтягнути англійську.

В сфері інформаційних технологій без англійської мови ніяк: від рекрутера до тімлідера – англійська потрібна усім. І навіть, якщо з якихось причин ви передумаєте пов’язувати своє професійне життя з ІТ, то знання з англійської мови не будуть зайвими нікому.

Більшість сучасних випускників уже мають якийсь певний рівень знань: Elementery, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate. Однак  є випадки, коли у школі, скажімо, вивчали французьку мову чи якусь іншу іноземну. Або ж на вакансію потрібен вищий рівень, аніж у вас є. Саме в такий випадках і потрібні курси з ІТ-англійської в ІТ-академії LOGOS. (перехід на головну іт-англ)

ЗАПИСАТИСЬ

В яку групу записуватись

Педагоги рекомендують завжди записуватись у групу на рівень вище, ніж ваш. Визначити поточний рівень своєї англійської можна у нас в ІТ-академії LOGOS, або ж пройшовши тест.

Викладачі LOGOS IT ACADEMY розробили спеціальний онлайн-тест, аби ви могли визначити свій рівень знань з англійської мови та записатись у відповідну групу.

ВИЗНАЧИТИ МІЙ РІВЕНЬ

ЗАПИСАТИСЬ

 

Записатися

 


×
Записатися

 

×